Web Yazılım

İşinizi şansa bırakmayın. Biz uzmanlara bırakın.

Web Yazılım

Web Yazılım Nedir ?


Web Yazılım ile web siteleri dinamik özellik kazanır.Yani durağanlıktan çıkıp hareketlenir ve güncellenir duruma gelirler. Buna en iyi örnek haber siteleri , portallar dır. Web yazılımlar sayesinde internet bu günki popüler halini almıştır. Her türlü işimizi internette yapar hale gelmiştir.

Online banka işleri, fatura işlerimiz, online alışveriş v.s hepsi web yazılımları sayesinde olur.

Basit görünen bir internet sitesinin ardında büyük programlar çalışıyor olabilir. Arka planda müşteri takip programları, muhasebe, sipariş yönetimi, ürün, stok yönetimi v.s gibi modüller çalışıyor olabilir. İşte bizim ana işimiz de zaten budur.

Web yazılımını da yetkili uzmanlar yapmalıdır.Aksi takdirde performans ,işleyiş ve güvenlik zayıflıkları olabilir.Siz isteyin biz yapalım.

Web yazılımı  yapılırken  göz önüne alınması gereken bazı maddeler vardır. Bunlar dan  aşağıda kısaca bahsedeceğiz.

1.Web yazılımları görünmez kahramanlardır. Arka planda çok önemli hatta bazen riskli işler yaparlar. Günümüzde internet bankacılığını kullanmayan kalmamıştır nerdeyse.
Ama kimse işlem yaparken arka planda neler olduğunu bilmez. Buradaki yazılımlar uzman kişiler tarafından yapılır ve hata affetmez. Ama insan faktörünü unutmamak lazımdır.
Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile güvenlik daha da gelişmiştir. Piyasa da bir çok kişi amatör profesyonel olsun yazılım yapmaktadır.
Bunlar görünüşte çalışır ama ileride güvenlik ve performans sıkıntıları verebilirler.
2. Yanlış hatalı kodlamalar karizmanızı zedeleyebilir.

3.Günümüzde bir çok yazılımcı projeleri zamanında teslim edemeyip kişileri zarar uğratmakta dolayısı ile kendilerini de zarara uğratmaktadırlar. Biz kimseyi mağdur etmemek için proje süresi verip sözleşmeler çerçevesinde çalışmaktayız.

4. Bir dikkat etmeniz gereken nokta ise sizlere hazır çözümler sunan fakat yazılım bilgisi olmayan kişiler ile çalışmaktır.
Hazır çözümler esnek değildir. Sunan kişinin de  yeterli yazılım bilgisi yoksa ki çoğu zaman yoktur ileridesitenizde  istediğiniz değişiklikler yapmakta sıkıntılar çıkacaktır. Biz yazdığımız yazılımların arkasında durabildiğimiz için sizin sonradan doğacak taleplerinize her şeklide destek olabilmekteyiz.
Basit bir sitenizi çok ileri seviyeye taşıyabileceğimiz gibi hali hazırda var olan geniş kapsamlı sitenizi istekleriniz doğrultusunda daha da geliştirebilir modüller ekleyebiliriz.

5. Hazır çözümlerden bahsetmişken bunları aynı paket programlara benzerler. Yani istediklerinizin bir kısmı olmaz olanlarında belki % 30 ‘unu kullanırsınız. Çünkü bunlar herkes için yazılmıştır. Çok geniş kapsamlı olduğu için kullanması oldukça güç olan esnek yapıları olmayan standart kalıp yapılardır.

Bizler gerek E-Ticaret gerek diğer internet siteleri olsun size ısmarlama olarak yaparız ne eksik ne fazla . Herkesin giydiği elbiseyi giymeyin tabii seçim sizin.