Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

İşinizi şansa bırakmayın. Biz uzmanlara bırakın.

Google Optimizasyon

SEO ( Arama motoru optimizasyonu ) Nedir ?


SEO arama motoru optimizasyonu kısaca Google gibi arama motorlarında üst sıralara çıkmaktır. Seo ' da ülkemizde önemi yeni yeni anlaşılmaktadır.

Sektörünüzle ilgili anahtar kelimede örneğin kurabiye satıyorsunuz ve kurabiye yazınca Google da ilk sayfa da geldiniz bunu düşnebiliyormusunuz ? Güzelde bir siteniz var görselliğiniz de iyiyse herhalde telefonlarınız susmaz.

Bu yüzden bir çok kişi bunu peşindedir ve çok büyük bir rekabet vardır. Uygun maliyetlere iyi ve etkili çalışmalar yapılabilir ve meyveleri alınabilir.Tabii ki bunu da uzmanlarına yaptırmak lazımdır.

Günümüz de SEO ' nun popüleritesi her geçen gün artmaktadır. Fakat hala bakir sayılabilir ve elinizi çabuk tutmanızda yarar vardır.İnternet geçmişi önemlidir.

1. Seo çalışmasını web sitenizi yapan kişilere yaptırın. Çünkü onlar en iyi şekilde web sitenize müdahale edebilirler. Web sitenizi de Seo ‘dan anlayan kişilere yaptırın.

2. Seo çalışmaları süreç alır bu yüzden hemen sonuç  beklemeyin . Çok fazla uçan kaçan kişilere itibar etmeyin referans sorun.
  
3. Seo için en önemli faktörlerden biri internet geçmişinizdir. Bir an önce internette yerinizi alın.

4. Sizde Seo ile ilgili araştırma yapıp kendinizi geliştirebilirsiniz. Unutmayın bir işi ne kadar bilirseni z o şekilde yönetebilirsiniz.

5. Google yapay zeka gibi işler. Eskiden onu kandırmak daha kolaydı. Şimdi daha çok akıllandı. Piyasada bir çok Google ‘ ı kandırmaya yönelik taktik uygulayan kişi var bunlara çok itibar etmeyin. Üste çıkacağım derken Google sizi  kara listeye almasın (sandbox).

6. Seo çalışmaları çok emek isteyen işlerdir.İlk başta size biraz maliyetli gelebilir ama daha sonra hakkını alınca verilen ücretin değdiğini görürsünüz. Yani kaz gelecek yerden tavuk falan esirgemeyin J Seo ‘ yu Google ‘ın paralı reklamı olan Google Adwords ile desteklemekte yarar vardır.  

 Seo çalışmalarınız da çok uygun fiyatlara size yardımcı olmaya çalışırız. Detaylı bilgi için arayınız.