İnternet Danışmanı

İşinizi şansa bırakmayın. Biz uzmanlara bırakın.

E-Ticaret

İnternet Danışmanlığı Hizmeti


İnternet danışmanı deyince aklınıza şu gelmelidir; sadece basit internet sitesi  yapmaktan ziyade, müşterilerine web siteleri ile ilgili her konuda tam destek vermek . Bu nasıl olur İnternet danışmanını önce sizle bir görüşme yapar sizin ne istediğinizi, amacınızı, hedef kitlenizi  v.s öğrenir. Ondan sonra bu bilgiler doğrultusunda size bir plan çıkarır bunlar web sitesinin projelendirmesi,  tasarımı ,  yazılımı, yönetimi,  geliştirilmesi ve reklam çalışmaları olabilir,Bu ihtiyaca göre değişir. Maalesef ülkemizde bu iş pek yapılmadığı için  bir çok web sitesi  yarardan çok zarar getirmiştir firmalara. Esas iş web sitesi yayına girdikten sonra başlar.

En çok karşılaştığımız sıkıntıların başında uzman olmayan , bu işi hobi olarak yapan eş dost kişilerin yaptığı işlerdir. Bu kişiler belki  iyi kötü bir internet sitesi yapabilir ama ne derece size danışmanlık yapabilir. Ülkemizde  bir çok firma bazen bu ruhsatsız kişilere ulaşamaz ve çok büyük zararlar yaşarlar. Bunlar hergün müşterilerimizden duyduğumuz laflardır. “Yeğenime yaptırdım fakat askere gitti uğraşamıyor ,  bir arkadaşa yaptırdık ulaşamıyoruz alan ismimiz tehlikede ya da çok yoğunmuş derslerinden yada başka işlerinden dolayı bizle ilgilenemiyor, hazır site yaptı fakat biz kullanamıyoruz istediğimiz özellikler yok çok karışık gibi“ bu lafları maalesef çok duyarız. Bırakın her işi uzmanı yapsın. Bizim işimizin, bu kişiler buzdağının görünen sadece % 5 ini yapıyor onuda ne derece sağlıklı yapıyorlar tartışılır.

İnternet danışmanı istekleriniz doğrultusunda sitenizi takip edebilir. Düzenli analizler ve raporlamalar yapabilir kimne zaman nerden kaç kişi girmiş nereyi incelemiş v.s gibi. Size yapılması gereken düzenlemeler hakkında fikir verebilir. Yani web sitesi aslında yaşayan bir süreçtir bu süreci sizinle birlikte yürütür.
Ülkemizde her geçen gün internetin önemi daha da anlaşılmakta ve her geçen gün bir çok kişi sanal ortamda yerini almaktadır. Günümüzde insanlar kendi  hizmetlerini  ve ürünlerini pazarlayabilmek için ilk önce reklama ihtiyaç duyarlar. Ve bunu bir çok yoldan yaparlar. Çeşitli medya araçları kullanırlar.


Bunlar radyo,  tv,  gazete,  magazine,  katalog,  broşür v.s olabilir . Hepsinin gücü tabii ki inkar edilemez. Ama İnternet reklamcılığı günümüzde nerdeyse gerek efektiflik gerekse maliyet olsun hepsinin önüne geçmiştir. Çünkü internet reklamları ile hedef kitle daha kolay yakalanabilir.


Bununla da ilgili çalışmalar yapıp size destek verebilir.
Rakiplerinizi analiz edip ona göre çalışmalar yapabilir.
Gördüğünüz  gibi aslında sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor bu süreci sürdürmek çok önemli.

Müşterilerimizin bu süreci tek başlarına sürdürmeleri çok güç hatta imkansız ancak belki bununla ilgili kişiler istihdam ederlerse bu gerçekleşir. Fakat buna hiç gerek yok çünkü biz varız.
Bize internet danışmanı olarak 7 / 24 ulaşabilirsiniz.