1

E-Ticaret Siteleri

İşinizi şansa bırakmayın. Biz uzmanlara bırakın.

E-Ticaret

E-ticaret siteniz sizin sanal ortamdaki dükkanınızdırHer geçen gün ülkemizde E-Ticaret işine soyunan firmalar artmaktadır. Bunun bir çok nedeni vardır. Belli başlı nedenler arasında tabiiki rekabet gelir. Günümüzde teknolojiye ayak uydurmayan firmalar çok büyük kayıplar yaşamaktadırlar. İnsanlarımız teknolojiyi takip ettikçe E-Ticaret 'in değerini daha da çok anlamaya başlamışlardır.

Ülkemizde hala daha bu sektöre girmemiş, girmeyi düşünen bir çok insan da vardır.

E-Ticaret siteleri sizin masrafsız sorunsuz satış elamanlarınız gibidir. 24 saat çalışırlar, sigorta yemek, yol parası v.s istemezler ve yorulmak bilmezler. Aslında çok az maliyetleri vardır .Bir satış aracı olduğu gibi sizin online kataloğunuzdur aynı zamanda.

Siz siz olun bu çağda E-ticarettten uzak kalmayın Firması olmayan bir çok kişi bile hegün ürün satmaktadır. Firmanıza özel E-ticaret hizmetleri almak istiyorsanız biz burdayız.

Web tasarımı yapılırken  göz önüne alınması gereken bazı maddeler vardır. Bunlar dan  aşağıda kısaca bahsedeceğiz.

1. Hedef kitlenize göre tasarlanmalı kulanımı kolay olmalıdır ki herkes kolayca alışveriş yapabilsin.

2. Görsellik çok ön planda olmalıdır. Zaten insanlar internetten satın alırken ürüne elleyip tutamazlar. Bu yüzden gerek site tasarımı gerekse ürün resimleri çok iyi olmalıdır.  

3. Sitenin yazılımının öneminden bahsetmeye gerek yok. Yalnız kontrol panelinin kullanımı kolay olmalıdır ki ürünleri kolay ekleyip güncelleyebilin.

 Piyasada ki bir çok hazır sitelerin  panelini inanın biz bile kullanamıyoruz . Çünkü bunlar herkes için yazılmıştır  ve her zaman dediğimiz gibi bunlar ısmarlama çözümlerin yerini tutamaz. Sizin isteklerinizi tam olarak karşılayamayabilir.

4. Sitenin ürün tarafı da sizi iyi yansıtmalı firmanızın kimliğini taşımasında yarar vardır. Yine hazır çözümler bir şablon üzerine oturmuştur. Sizi yansıtmayabilir.
Hadi şuraya şunu şuraya bunu buraya koyayım gibi şansınız yoktur. Gerçi özel tasarım yapan Hazır çözüm sunan firmalar da  vardır ama fiyatlarıda iyidir. :)

5. E-ticarette Seo yani Google sıralamaları çok önemlidir. Hazır çözüm alınan yerler sizlere gerekli desteği sağlayamayabilir çünkü onlar toptan paketler satarlar ajans gibi çalışmazlar.

 Bizler gerek E-Ticaret gerek diğer internet siteleri olsun size ısmarlama olarak yaparız ne eksik ne fazla . Fazla ücret ödeyip sıradan hizmet almayın. Biz ücretsiz danışmanlı hizmeti veriyoruz.