Google Adwords

İşinizi şansa bırakmayın. Biz uzmanlara bırakın.

Google Adwords

Google Adwords Çalışmalarımız


Google Adwords, basitçe internet sitenizi, seçtiğiniz anahtar kelimeler ile Google' a ödeme yapılarak Google ilk sayfada çıkarma olayıdır.

Google bu anahtar kelimelere rekabete göre fiyatlar belirlemiştir.Sizde bütçenizi ayarlayarak bu kelimeler arandığında ilk sayfa da çıkarsınız taaki birileri linkinize tıklayıp, kontürünüzü bitirene kadar.

İşte bu sayede Google dünya'nın en çok kazanan firması olmuştur yani Google 'ın ana kaynağı budur. Yani al gülüm ver gülüm.

Doğru analizler yapılarak kelimeler seçilmeli ve oyunu kuralına göre oynamak lazımdır yoksa boşuna kürek çekip para harcamış olursunuz. Bunda da önemli olan az maliyetle çok insan çekmektir. Bunu da uzmanına yaptırmanızda yarar vardır. Google Adwords için siz, bizi arayın :)

1. Doğru analiz yapılmaz ve yanlış anahtar kelimeler seçilirse verim almak mümkün olmaz. Sadece fazla para harcanmış olur.

2. Google adwors çalışmalarında karşılıklı güven esastır. Bu yüzden düzgün raporlama yapılmalı paranın nereye nasıl harcandığı gösterilmelidir.
Güzel çalışmalar ile istenen fayda sağlanır.   
3. Google Adwords ve Seo çalışmaları birbirini tamamlamalıdır. Bu yüğzden tek bir merkezden yürütmekte fayda vardır.

4. Rakipleri , anahtar kelimeleri , davranışları titizlikle incelemek gerekir. Yoksa çalışmalar boşa gidebilir.

Size düzenli sunacağımız Google Adwords raporları ile reklam kampanyalarınızı takip edebilirsiniz. Unutmayın Google boşuna dünya’nın en zengin firmalarından değil Yani al gülüm ver gülüm.